כספות כבדות


דרך המרכז הארצי לכספות, אפשר למצוא לא מעט כספות איכותיות מאד, חזקות, ומורכבות מאד לפריצה בלתי חוקית. אם כך, מהם היתרונות הספציפיים ברכישה של כספת כבדה? אם כל כספת אמורה לספק הגנה טובה, מדוע לעתים יש צורך ברור ברכישה של כספות כבדות? חשוב לנו להסביר לכם כמובן שאמנם כל כספת נותנת הגנה טובה – אך הכספות הכבדות מגיעות עם סל יתרונות נוסף שלעתים הוא חשוב מאד וחיוני גם עבור גורמים פרטיים, אך בעיקר עבור גורמים עסקיים וציבוריים, וחובה להתייחס לכך.

אם אתם רוצים לבחור את הדגם שיתאים לכם

צרו אתנו קשר בטלפון -073-7841511, או השאירו פרטיכם באתר שלנו.

כל הסיבות שבגללן אתם זקוקים לכספות כבדות

  • אי אפשר לגנוב אותה – בראש ובראשונה, כדאי לזכור כי כספת כבדה היא כספת שמקשה מאד על הגניבה שלה. יש פורצים שלעתים מבינים שאם הם לא מצליחים לפרוץ את הכספת, הם פשוט ייקחו אותה. נכון שכל כספת יש לקבע לקיר או לרצפה כדי למנוע זאת, אבל אתם הרי רוצים למנעו זאת עוד יותר – ואם כך הכספות הכבדות הן הפתרון שלכם. מדובר על כספות שהן כבדות במיוחד – חלקן שוקלות אף יותר מ150 ק"ג, וברור שעבור אדם יחיד מדובר על משימה קשה במיוחד. לא מעט פורצים אף נרתעים כשהם מזהים כספת שהיא כבדה כל כך, משום שברור להם שהיא תשקיע מהם עוד מאמץ זמן ומשאבים – והזמן שלהם יבוזבז לריק. כדי שתוכלו להרחיק גורמם עוינים כאלו – עדיף תמיד לרכוש כספת כבדה.
  • כספות עבות במיוחד – יש לזכור כי כספות כבדות לא סתם כך. לעתים קרובות, הכספות הללו כוללות כמה לוחות פלדה עבים במיוחד. מדוע זה חשוב? ככל שהכספת מורכבת מלוחות פלדה עבים יותר, כך היא הרבה יותר קשה ומסובכת לפריצה. הפורץ, מיומן ככל שיהיה, יצטרך להשקיע כעת שעות בפריצה לא חוקית של הכספת, וזה כמובן יאפשר לכם לפעמים לתפוס אותו על חם. לכן, אתם בעצם מקבלים פה הגנה כפולה – גם נגד גניבה של הכספת, וגם נגד פריצה שלה! (לכל החוששים – ברור שגם פריצה חוקית של המרכז הארצי לכספות תיקח אם כן כמה שעות, אבל כאן לא צריך למהר).
  • מה שמים בתוכן? – לרוב, כספות כבדות יכולות להתאים לאחסון של כמה מוצרים שונים. כך למשל – אם יש לכם פריטים ותכשיטים יקרי ערך, סכומי מזומנים גבוהים, המחאות או מידע רגשי – רצוי מאד לשמור אותם בכספת הכבדה. מעבר לכך, כמובן שגם אפשר לאחסן בתוכה פריטי אחסון דיגיטליים, כלי נשק, וכיו"ב.

כספות כבדות

אנחנו מספקים לכם תמיד מענה לכספת ההולמת

כמובן שאפשר שאתם מתבלטים האם הכספת הכבדה היא מה שאתם צריכים – ובכל מקרה צרו קשר עם המרכז הארצי לכספות, ונשמח לענות על כל השאלות שלכם בנושא.