כספת אלקטרונית


בין מגוון הכספות שהמרכז הארצי לכספות משווק, ניתן למצוא כמובן גם את הכספות האלקטרוניות. מהי בעצם כספת אלקטרונית? מדובר על כספת שבכדי לפתוח ולנעול אותה, אין צורך בהכנסת מפתח או בהכנסת קומבינציה מיוחדת למנעול – אלא יש צורך פשוט בהכנסת קוד בן מספר ספרות, על גבי הצג הדיגיטלי.

כמובן שאת אורך הקוד ואת הקוד עצמו, אתם קובעים לבדכם ללא התערבות שלנו, ובכך רק מי שיודע את הקוד – יוכל לקבל את הגישה המתאימה לתכולה של הכספת. כדי לקבל מידע נוסף על הדגמים של הכספות האלקטרוניות.

 

צרו עמנו קשר בטלפון 073-7841511.

ההתאמות והתכונות של כספת אלקטרונית

  • למי הכספת מתאימה?– מעניין מאד לציין כי מי שפונה למרכז הארצי במטרה לרכוש כספת אלקטרונית, לא עונה בהכרח לפרופיל אחיד. בין השאר, צרכנים שמחפשים כספת ביתית מעוניינים בכספת עם מנגנון אלקטרוני. גם משרדים רבים מעוניינים בכספת אלקטרונית, וכך גם לא מעט בתי מלון שרוצים לספר כספו תעבור האורחים שלהם. מדובר על כספת שהביקוש אליה גבוה מסיבה אחת ברורה – השימוש בה הוא פשוט מאד (בתנאי שיודעים מה הקוד), ואין את הסכנה הברורה של אובדן המפתח.
  • לקבל הגנה מצוינת– כספת אלקטרונית מספקת לכם כמובן הגנה ברמה גבוהה מאד, והסיבה לכך היא ברורה – לכספת הזו אין פתח מנעול או מנעול קומבינציה שפורץ פלילי יכול לנסות ולפתוח. הדרך היחידה לפרוץ אותה – היא להקיש את הקוד הנכון, והסיכוי לדעת אותו סתם כך שואף לאפס. שימו לב שאתם כמובן נוהגים בבטיחות – אל תכתבו את הקוד בשום מקום, ואל תבחרו בקוד קל מידי או ברור מידי. עדיף לבחור ברצף אקראי , שפשוט תשננו לעצמכם היטב.
  • תכונות של הגנה מיוחדת– אם תרצו, תוכלו לרכוש דרכנו כספת אלקטרונית עם מנגנוני הגנה יוצאי דופן. כך למשל אפשר למצוא אצלנו כספות כבדות במיוחד ועבות מאד עם מנגנון אלקטרוני, כספות חסינות לאש ומים עם מנגנון אלקטרוני, כספות לנשקים עם מנגנון אלקטרוני, וכיו"ב. הדבר בעצם מבטיח לכם שאתם תקבלו מאתנו תמיד את המענה המושלם.
  • האם זה עומד בדרישות חברות הביטוח?– בהחלט כן! כלל הכספות האלקטרוניות שאנו משווקים במרכז הארצי לכספות, עומדות בדרישות השונות של חברות הביטוח. כך, במידה וחס וחלילה תהיה פריצה לא חוקית לכספת האלקטרונית שלכם – תהיו זכאים לקבל את הפיצוי ההולם.

כספת אלקטרונית

 

ומה קורה אם שוכחים את הקוד?

זה אנושי וזה בהחלט יכול לקרות ששוכחים לפתע את הקוד של הכספת האלקטרונית. במצב כזה, צרו קשר במהירות עם המרכז הארצי לכספות .אנחנו נגיע ונפרוץ את הכספת עבורכם, ונעשה הכל כדי לשמור על הדלת עצמה ועל הכספת במצב תקין, לטובת שימוש עתידי, ובכל מקרה – אנו מאחלים לכם בהצלחה רבה, וכמובן שתיהנו מההגנה של הכספות שלנו.