כספת ביתית


חלק ניכר מהאנשים אשר מעוניינים בכספת, הם אנשים שבעצם מחפשים אחרי דגם מתאים של כספת ביתית. מה משותף לכל הכספות הביתיות? קשה לציין זאת במשפט אחד. באופן כללי, ברור שהכספת באה לשמש את הצרכן הפרטי, ולא העסקי או המוסדי, אבל כדאי לזכור שאנשים שונים יכולים להשתמש בכספות הביתיות למטרות שונות.

כך למשל, ישנן כספות ביתיות שמתאימות לשמירה על תכשיטים וחפצים יקירם, יש שמתאימות כהגנה על נשק אישי, וכיו"ב. כמובן שבמרכז הארצי לכספות, תוכלו למצוא את כל הכספות הביתיות אשר מעניינות אתכם.

אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון 073-7841511 ולקבל מאתנו פרטים נוספים.

כך תבחרו בכספת ביתית שתתאים לכם

  • כמה אנשים יפתחו אותה? – באופן כללי, כשבוחרים כספות ביתיות, אנחנו במרכז הארצי ממליצים ללקוחות שלנו לבחור בכספת שמלכתחילה מאפשרת גישה למספר קטן מאד של אנשים. אתם לא ארגון או עסק שבהם יש צורך בגישה של כמה אנשים לכספת. לכל היותר, מדובר על שני אנשים בתוך הבית ולא צריך מעבר לכך. לכן, עדיף גם לבחור בכספת שמאפשרת הזדהות שהיא ממש פרטנית – למשל כספת שניתן לפתוח באמצעות טביעת אצבע, או קודן אלקטרוני ולבחור כמובן, קוד מסובך למדי.
  • האם נדרשת כספת חסינה? – לא מעט מהאנשים שפונים אלינו שואלים את עצמם האם כדאי להם לרכוש כספות ביתיות שחסינות מפני אש ומים. זו מחשבה נכונה מאד, וזה תלוי בעיקר ברמת היוקר של הדברים שאתם שומרים בתוך הכספת שלכם. ברור שכספות חסינות מאש הן כספות יקרות יותר מכספות שאין להן חסינות מאש, ועליכם לערוך כאן חשיבה  על כדאיות הרכישה. לעתים קרובות, ברור לכם שמה שנשמר בתוך הכספת הוא כה יקר – עד כדי כך שההשקעה בכספת חסינה מאש לבית היא רעיון חכם מאד.
  • היכן למקם אותה? – כשאתם פונים אלינו לרכוש כספות ביתיות, עולות לכם גם שאלות הנוגעות כמובן למיקום הסופי של הכספת בבית שלכם. המיקום של הכספת צריך להיות לרוב צמוד לאזור חזק מאד – למשל ניתן להצמיד אותה אל הרצפה או אל הקיר שלכם (בתנאי שמדובר על קיר בטון). ההברגה של הכספת אף מקשה עוד יותר על פריצתה ואנו ממליצים עליה בחום.
  • מה צריך להיות העובי שלה? – שימו לב שבבואכם לבחור כספת ביתית, אתם חייבים לשים לב גם לעובי המינימלי שלה. עובי הכספת עצמה צריך להיות לפחות 4 מ"מ, והדלת עצמה כמובן צריכה להיות עבה יותר – 8 מ"מ של פלדה לפחות. הדבר מבטיח לכם הגנה מצוינת והפריצה שלה תהיה מורכבת במיוחד.

 

כספת ביתית

זו ההזדמנות שלכם לישון בשקט

אל תשכחו שעם הכספת המתאימה, תוכלו ליהנות מלילות שקטים במיוחד. פניה מהירה אל המרכז הארצי לכספות, תאפשר לכם להגן בבית שלכם על כל מה שיקר וחשוב לכם, ולדעת שגם במקרי חירום – הכל מוגן היטב, ומבוטח בהתאם.