פריצת כספות


אם יש מצב שנחשב לבעייתי במיוחד – הרי שזה המצב שבו אתם לא מצליחים לגשת למה שנמצא בכספת שלכם. הסיבות לכך הן מגוונות מאד – אובדן של מפתח, מנעול תקול, תקלה במערכת הקודן האלקטרוני, שכחה של הקוד, ועוד שפע של סיבות נוספות. בכל המקרים הללו ברור שבלי מנעולן מקצועי שיפרוץ את הכספת שלכם, לא תוכלו לגשת לעולם לכספת. כאן בדיוק נכנסים לתמונה המנעולנים המומחים של המרכז הארצי לכספות. אם אתם מעוניינים בשירות פריצת כספות 24 שעות ביממה.

צרו אתנו קשר בטלפון 073-7841511

ונעשה הכל כדי להגיע אליכם במהירות, ולפרוץ את הכספת הסוררת.

 

מה מיוחד בשירותי הפריצה שלנו?

  • זמינים כל העת– ברור לנו שאם אתם זקוקים לשירות של פריצת כספות, הרי שאין לכם זמן לבזבז. לעתים אתם שומרים בכספת ציוד חשוב מאד – סכומי כסף גבוהים, חוזים שונים, התקנים דיגיטליים עם מידע חשוב, ואפילו נשק אישי – כל אלו חיוניים עבורכם ואינכם יכולים להותיר אותם מאחור בכספת, ואפשר ואם זקוקים להם כבר בשעות הקרובות. במרכז הארצי לכספות, יש לנו מוקד שפעיל 24 שעות ביממה לטובת משימות הפריצה – ואנו מתחייבים לשלוח אליכם פורץ בהקדם האפשרי, כדי שתוכלו לגשת לכספת.
  • לא להרוס את הכספת– בעקרון, אפשר להשתמש בכל מיני שיטות לטובת פריצת כספות, אבל במרכז הארצי לכספות יש לנו תמיד העדפה ברורה לפגוע כמה שפחות בכספת עצמה. במידתה אפשר, ננסה אך ורק לפרוץ את מנגנון הנעילה של הכספת, ולאחר מכן להתקין עבורה מנגנון נעילה חדש לחלוטין. מבחינתכם זה יתרון ניכר כי זה יחסוך לכם בהמשך את הצורך לקנות כספת חדשה. כמובן שאם יש מקרה שבו אין ברירה וחובה גם לפגוע בגוף הכספת – ניידע אתכם על כך לפני שנמשיך. הקו שמנחה אותנו הוא בכל מקרה תמיד – לשמור על הכספת מתי שרק אפשר. יש לשים לב כי בקרב יותר מ90 אחוז מהכספות – אפשר לבצע להן פריצה חלקה, בלי שפוגעים בגוף הכספת עצמה.
  • אדיבות ומקצועיות– כל המנעולנים של המרכז הארצי לכספות, הם עם רישיון מתאים לביצוע משימות של פריצת כספות, והם מורשים לבצע את עבודתם – ואנו תמיד מקפידים על כך כמובן. מעבר לכך, לחברה שלנו יש ניסיון של שנים רבות במשימות של התקנה ושל פריצת כספות, מה שמבטיח לכם שאתם תקבלו תמיד עבודות פריצה ברמה גבוהה מאד.

 

פריצת כספות

כמה זמן הפריצה לוקחת?

תלוי בכספת שלכם. יש לקחת בחשבון שאם מלכתחילה רכשתם כספת איכותית מאד ומסובכת לפריצה – כמובן שגם לפריצה חוקית ייקח זמן עד שהיא תושלם. עם זאת, לרוב מדובר על עבודה של כמה שעות אשר בסיומה, תוכלו לגשת באופן חופשי לתכולה של הכספת, וכמובן שניתן לכם טיפים ועצות כיצד להימנע מהמצב הנ"ל להבא.